Sık Sorulan Sorular

Ercan Taksi ve Ercan Havalimanı Paylaşımlı Transferleri hakkında sık sorulan soruların cevapları aşağıdadır:

Firma Bilgileri

Firmanızda kullanılan araçlar hangileridir?

Firmamız, transferler için Binek ve Minibüs araçlar kullanmaktadır. Minibüslerimiz Mercedes Benz Vito ve Mercedes Benz Viano, binek araçlarımız ise Mercedes Benz E Klass‘dır.

Hesap Yönetimi

Kontrol Panelime Nasıl Ulaşabilirim?

Kontrol Panelinize ulaşabilmek için öncelikle kullanıcı girişi yapmalısınız. Girişinizi rezervasyon esnasında sisteme kaydettiğiniz eposta ve parola ile yapabilirsiniz.  Eğer parolanızı unuttuysanız, parola yenileme servisini kullanınız.

Panelinizde rezervasyon takibi, fatura adres güncelleme ve kullanıcı bilgileri güncelleme gibi önemli işlemleri yapabilirsiniz.

Ayrıca henüz rezervasyon yapmadıysanız, şimdi sitemiz kayıt olabilirsiniz.

İptal Politikası

İptal politikanız nedir?

Gelişinizden 24 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edip paranızın tamamını iade alabilirsiniz. bu süreden sonraki iptallerde %20 iptal kesintisi yapılır.

Uçağımı kaçırırsam

Eğer uçağınızı kaçırsanız bizi hemen haberdar edin. Rezervasyonunuzu açığa alır ve daha sonra kullanmanıza izin veririz.

Rezervasyondan Önce

Fiyatlar kişi başımı yoksa araç başımı?

Rezervasyon sistemimiz size iki farkı türde transfer seçeneği sunar. Bunlardan Paylaşımlı olanın fiyatları kişi başı, Özel olanın ise araç başıdır.

Sitenizde nasıl rezervasyon yapabilirim?

Ana sayfamızda ve destinasyon sayfalarımızda bulunan rezervasyon formumuzu kullanarak 3 basit adımda transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Sitemizin ana ürünü Ercan Hava limanından Girne’ye, ve Girne’den Ercan Havalananına karşılıklı paylaşımlı transfer hizmetidir. En fazla 7 kişi kapasiteli araçlarla hem rahat hemde ekonomik Ercan transfer hizmetleri sunmaktayız.  Firmamız bu hizmetleri yanısıra Ercan Havalimanına karşılıklı özel transfer hizmetleri de sunmaktadır. Ancak kibristaxi.com sitemizi özellikle paylaşımlı transferlere uygun bir şekilde tasarlamış bulunmaktayız.

Haftanın 7 günü, ve günde 3 karşılıklı shuttle servis ile 7 şerli gruplarda Ercan-Girne ve Girne-Ercan transfer hizmetleri vermekteyiz. Girne’de, Doğudan batıya 3 farklı noktadan yolcu almakta ve direkt Ercan Havalimanına götürmekteyiz.  Ercan’dan aldığımız yolcularımızı ise yine bu 3 noktada ve aralarındaki yol üzerinde bırakmaktayız.

Söz konusu formu muzdan alınacağınız durağı ve gideceğiniz yer olarak Ercan Havalimanını seçiniz. Tarih ve saat seçtiğinizde, sistemimiz size o gün seçtiğiniz saatte veya o saate en yakın olan tarifeli transferlerimizi sıralayacaktır. Bu listeden size en uygun transferi seçip rezervasyonunuzu tamamlayınız.

Ercan’dan Girne’ye ise uçak iniş saatinizi seçerek sizin iniş saatinize en yakın tarifeli transferlerimizi bulabileceksiniz.

Varış noktası olarak tam evimin adresini bulamıyorum. ne yapabilirim?

Paylaşımlı transferlerde kapıya ulaşım hizmeti vermemekteyiz. Girne’de üç durak noktasından evinize veya otelinize en yakın olanı seçiniz.

Yaptığım rezervasyonun ödemesini ne zaman ve nasıl yapabilirim?

Rezervasyonunuzun son adımında Banka Havalesi veya 3d Güvenli Kredi Kartı ödeme seçenekleri kullanarak Rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ödenmesi alınmadan hiçbir transferi konfirme etmemekteyiz. Mücbir sebeplerden dolayı rezervasyonunuz 24 saat öncesine kadar iptal edip kesintisiz iade alabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Seyahatden Önce

Araç şoförünü nasıl bulacağım?

Şoförümüz sizleri Ercan Hava limanında, çıkış kapısının hemen dışında isim ile karşılayacaktır. Rezervasyonunuzu yapınca size ayrıca şoförümüzün iletişim bilgilerini ileteceğiz. Ercan’dan hareket saatleri belli saatlerde olduğu için, bizlere uçuş bilgilerinizi göndermeniz çok önemli. Bu şekilde şoför ile buluşmanız daha sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.

Girne’den hareketlerde ise, bir gün önceden sizlerin alınacağınız duraktan tam alınış saatiniz ile ilgli irtibata geçip net bilgi vereceğiz.

Bagaj hakkım ne kadardır?

Her yolcunun bir büyük bavul, birde ufak bir kabin bagajı hakkı vardır. Araçlarımız 7 kişiliktir ve bagaj alanımız 7 kişiye yetecek kadardır.

Uçağım Rötar yaparsa ne olacak?

Eğer transferiniz özel ise hiç bir problem olmaz. Şoförümüz uçağınızın inmesini bekleyecektir. Ancak transferiniz paylaşımlı ise araç belirlenmiş kalkış saatinde hareket etmek zorundadır. Bu durumda, uçağınız yetiştiği taktirde, bir sonraki transfer ile gidebileceksiniz. ÖNEMLİ: uçağınızın rötarını bize mutlaka bildiriniz.